Więcej

AmberOne Autostrada A1 ma swój profil na Twitterze!

Profil jest dedykowany wszystkim kierowcom, którzy planują podróż autostradą pomiędzy Gdańskiem a Toruniem i szukają rzetelnej informacji na temat bieżącej sytuacji na AmberOne Autostradzie A1.

Szybki dostęp z każdego miejsca, w dowolnej chwili, do treści zamieszczanych na profilu A1 Gdańsk- Toruń na Twitterze, możliwy jest za pomocą aplikacji lub przeglądarki internetowej w komputerach, smartfonach czy telefonach komórkowych z dostępem do Internetu.

Wykorzystując możliwości jakie daje Twitter Operator AmberOne Autostrady A1 będzie mógł na bieżąco informować o warunkach drogowych panujących na AmberOne Autostradzie A1 oraz ewentualnych utrudnieniach. Komunikaty o istotnych kwestiach, mogących mieć wpływ na komfort i bezpieczeństwo jazdy autostradą, pozwolą kierowcom łatwiej zaplanować podróż.

Dostęp online do profilu na Twitterze jest możliwy po wpisaniu www.twitter.com/AmberOne_A1 w pasku adresu przeglądarki internetowej lub po wpisaniu nazwy profilu @AmberOne_A1 w wyszukiwarce dedykowanej aplikacji Twitter na smartfony lub telefony komórkowe. Profil na twitterze można także odwiedzić korzystając z naszej strony internetowej www.a1.com.pl.

Uwaga: prace drogowe

Odcinek: kierunek Gdańsk

Węzeł Swarożyn