Więcej

Finał konkursu świątecznego!

Tradycją stało się organizowanie przez Gdańsk Transport Company S.A. konkursu na projekt kartki świątecznej. Spośród nadesłanych prac jury wybrało rysunek, który stanie się naszą tegoroczną kartką świąteczną, którą roześlemy do współpracujących z nami podmiotów. Otrzymane rysunki zostały wykonane różnymi technikami: malowane pastelami, kredkami świecowymi, wyklejane, kolorowane a także szkicowane. W tym roku w konkursie wzięło udział, aż 55 prac a otrzymane kartki okazały się być na tyle różnorodne, kolorowe i oryginalne w ujęciu tematu, że wybór zwycięskiej trójki wcale nie był taki prosty.

Dlatego oprócz trzech nagród głównych i dwóch wyróżnień przyznaliśmy, aż siedem nagród specjalnych m.in. za użycie nietypowych materiałów takich jak fragment papy czy oryginalne hasło: „Powiem Ci, że jestem w stanie zapłacić każde pieniądze, by tylko dojechać na święta bezpiecznie!”oraz fantastyczny portret Ambrożego.

Laureatami konkursu zostali:
Miejsce 1 –  Kacper Mikuła-  Ośrodek Wspierania Dziecka i Rodziny w Inowrocławiu

Miejsce 2 – Maciej Pasztak – Bydgoski Zespół Opiekuńczo – Wychowawczy

Miejsce 3 – Olivier Młynek – Dom Dziecka w Chełmnie

Wyróżnienia:

Kornel Rogowski – Dom Dziecka w Brodnicy,

Krystian Niklarz – Bydgoski Zespół Opiekuńczo – Wychowawczy

Nagrody specjalne: Patrycja Wiśniewska, Jakub Dutkowski, Szymon Czerwiński, Adrian Czerwiński, Oliwia Kortas, Mikołaj Kurowski, Grzegorz Wróbel

Uroczyste wręczenie nagród i dyplomów odbyło się w Grabowcu w dniu 13 grudnia 2017 roku. Laureaci konkursu otrzymali nagrody rzeczowe, natomiast placówka opiekuńcza nagrodę pieniężną. Dodatkowo każdy uczestnik konkursu otrzymał od nas drobny upominek, a dzieci obecne na uroczystości miały możliwość udziału w specjalnie dla nich przygotowanym kursie pierwszej pomocy oraz zwiedzaniu Obwodu Utrzymania Autostrady. Nagrodzone prace można obejrzeć powyżej, a relację z uroczystości na naszym profilu fb.

Km 35+43: Węzeł Pelplin jest zamknięty w kierunku Gdańska.
Ruch odbywa się dwoma pasami w kierunku Łodzi i jednym pasem w kierunku Gdańska.
MOP Olsze jest zamknięty w kierunku Gdańska.

Km 9+17: Węzeł Stanisławie jest zamknięty w kierunku Łodzi.
Ruch  odbywa się dwoma pasami w kierunku Gdańska  i jednym pasem w kierunku Łodzi.

Dowiedz sie więcej