AmberOne – Autostrada A1

SPRAWDŹ AmberGO!
NOWY SYSTEM PŁATNOŚCI

System automatycznego poboru opłat bez biletów i bez dokonywania płatności na bramkach!

KALKULATOR OPŁAT
AmberOne Autostrady A1

Oblicz cenę przejazdu

Filmowe gagi z morałem

O ważnych w naszej kampanii sprawach mówimy znanym i lubianym językiem polskich komedii. Chyba wszyscy znają kultowe cytaty z filmów Rejs, Miś, Kiler czy Chłopaki nie płaczą? Cały komiksowy cykl pod nazwą COOLTOWE ZAGADKI można śledzić na profilu facebookowym naszej Autostrady.

Ostrzegamy: nie tylko chwalimy się poczuciem humoru, lecz cytaty służą jako nośnik ważnych zasad bezpieczeństwa drogowego.

Poruszane w komiksie tematy przypominają kierowcom zawodowym o ważnych dla nich i innych uczestników ruchu sprawach. Cała kampania Szanujmy Się jest po to, by kierowcy spojrzeli na siebie z nowego punktu widzenia: troskliwości, dbałości, życzliwości – zarówno do siebie, jak i do innych. Dlatego mówimy otwarcie między innymi o konieczność zadbania o dobrą kondycję psychofizyczną kierowców, ich odpoczynek, zdrowe odżywianie, zażywanie ruchu na postojach. Mówimy również o newralgicznych i frustrujących tematach, np. kultury zachowań w trasie, na parkingach, CBradio czy podczas kontroli pojazdów. Wierzymy, że warto rozmawiać, a hasło „szanujmy się” trafia w sedno.