AmberOne – Autostrada A1

SPRAWDŹ AmberGO!
NOWY SYSTEM PŁATNOŚCI

System automatycznego poboru opłat bez biletów i bez dokonywania płatności na bramkach!

KALKULATOR OPŁAT
AmberOne Autostrady A1

Oblicz cenę przejazdu

Szanujmy się

AmberOne Autostrada A1 to nie tylko droga, to mnóstwo inicjatyw i działań, mających na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dziś stawiamy na prostą zasadę: SZANUJMY SIĘ! Kampania przypomina zasady bezpieczeństwa – ale nie tylko: główny akcent kładziemy na osobistą motywację każdego kierowcy, który co dzień w trasie dokonuje wyboru: postąpić dobrze czy źle.

Życzliwość, a nie agresja, odpowiedzialność, a nie rywalizacja, szacunek, a nie pogarda. Naprawdę łatwo jest wybierać dobrze. Wystarczy poczucie bycia w bliskiej relacji i odpowiedzialności za drugą osobę. Będąc kierowcą, warto zadać sobie pytanie: jak blisko jesteśmy z innymi osobami na drodze? Odpowiedź jest jednoznaczna: bardzo blisko. Często o metr.

Drugą już odsłonę kampanii dedykujemy kierowcom pojazdów ciężarowych i rzucamy im wyzwanie: #zdobądźszacun! O co chodzi? To zamierzona dwuznaczność. Po pierwsze, zachęcamy: „zdobądź szacunek” godną naśladowania postawą. Po drugie, nagradzamy: #szacuny to wirtualna waluta, którą można zdobywać i wymieniać na nagrody.

 Partnerami AmberOne Autostrady A1 w kampanii SZANUJMY SIĘ są PORT KOPYTKOWO i terminal kontenerowy DCT GDAŃSK.

 

Podejmij wyzwanie i #zdobądźszacun

Kierowco ciężarówki, dołącz do programu #zdobądźszacun! Na potrzeby programu stworzyliśmy specjalną aplikację z indywidualnym panelem każdego kierowcy, gdzie wszystko dzieje się automatycznie i intuicyjnie.

Więcej...

Prawdziwe historie kierowców

Gdy w pierwszej edycji naszej kampanii SZANUJMY SIĘ ogłaszaliśmy konkurs na najciekawszą historię z życia kierowcy zawodowego, nie spodziewaliśmy się… całej książki! Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy najlepszą „truckerstory”: powieść PODWÓJNA CIĄGŁA autorstwa Marka Wers.

Więcej...

Filmowe gagi z morałem

O ważnych w naszej kampanii sprawach mówimy znanym i lubianym językiem polskich komedii. Chyba wszyscy znają kultowe cytaty z filmów Rejs, Miś, Kiler czy Chłopaki nie płaczą? Cały komiksowy cykl pod nazwą COOLTOWE ZAGADKI można śledzić na profilu facebookowym naszej Autostrady.

Więcej...

Weź kurs na kurs

W ramach kampanii Szanujmy się zapraszamy kierowców pojazdów ciężarowych podróżujących naszą Autostradą na cykl darmowych szkoleń. Będziemy rozmawiać o ważnych zagadnieniach z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego – nie tylko tych oczywistych, ale w dużej mierze tych dotykających zwłaszcza kierowców ciężarówek, jak czas pracy, odpoczynek czy stres.

Więcej...