AmberOne – Autostrada A1

SPRAWDŹ AmberGO!
NOWY SYSTEM PŁATNOŚCI

System automatycznego poboru opłat bez biletów i bez dokonywania płatności na bramkach!

KALKULATOR OPŁAT
AmberOne Autostrady A1

Oblicz cenę przejazdu

Podziel się swoją historią

W trasie spotykamy wielu innych kierowców. Kierowcę godnego szacunku najczęściej poznajemy po tym, jak się zachowuje w trudnej sytuacji. W przysłowiu „prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie” jest wiele prawdy. Zapraszamy kierowców ciężarówek do podzielenia się historiami o sytuacjach drogowych, w których inni kierowcy zasłużyli, bądź nie, na szacunek.

Piszcie na naszym profilu facebookowych w komentarzach pod postami kampanii SZANUJMY SIĘ! Historie o kierowcach, którzy pomogli w potrzebie, na których można liczyć. Pewnie sam jesteś jednym z nich. Opowiedzcie nam swoje historie. Okażmy nasz szacunek zwykłym ludziom w niezwykłych momentach. Piszcie też o sytuacjach, które nie powinny mieć miejsca, o zdarzeniach, gdy inni kierowcy zawiedli, o tym, co poszło nie tak. Prawdziwe zdarzenia pozwalają innym kierowcom zobaczyć swoje własne zachowania jak w lustrze – i obiektywnie je ocenić. Każdy z nas musi prędzej czy później odpowiedzieć sobie na pytanie: czy jestem kierowcą godnym szacunku?

Pamiętajmy: wszyscy uczestnicy ruchu, od największej ciężarówki po najmniejsze osobówki, motocykle i rowery, „w trasie”, na drogach, jesteśmy wspólnotą, mamy wspólne zasady i ponosimy współodpowiedzialność za siebie. Razem możemy mieć wpływ na nasze wspólne bezpieczeństwo. Szanujmy się – trzymajmy się zasad bezpieczeństwa, przestrzegajmy przepisów ruchu drogowego i bądźmy dla siebie życzliwi. To aż takie proste.