AmberOne – Autostrada A1

SPRAWDŹ AmberGO!
NOWY SYSTEM PŁATNOŚCI

System automatycznego poboru opłat bez biletów i bez dokonywania płatności na bramkach!

KALKULATOR OPŁAT
AmberOne Autostrady A1

Oblicz cenę przejazdu

Podejmij wyzwanie i #zdobądźszacun

Kierowco ciężarówki, dołącz do programu #zdobądźszacun! Na potrzeby programu stworzyliśmy specjalną aplikację z indywidualnym panelem każdego kierowcy, gdzie wszystko dzieje się automatycznie i intuicyjnie.

Jak dołączyć do programu #zdobądźszacun? To bardzo wygodne:

  • pobierasz bezpłatną aplikację AmberOne
  • i rejestrujesz się w programie #zdobądźszacun

 

Jeśli korzystasz na swoim telefonie z iOS możesz zalogować się do programu #zdobadzszacun na naszej stronie: www.zdobadzszacun.a1.com.pl/
Jakie są zasady? Proste:

  • zbierasz wirtualne #szacuny za swoją wiedzę i zachowania w trasie
  • wymieniasz je na nagrody w Porcie Kopytkowo

 

Co to za aktywności?

Po pierwsze: wiedza. Co tydzień w aplikacji pojawia się nowe pytanie quizowe dotyczące bezpieczeństwa ruchu. Jeśli dobrze odpowiesz – zdobywasz #szacuny!

Sporo #szacunów możesz zdobyć uczestnicząc w szkoleniach w Porcie Kopytkowo. Tematy cyklu pięciu szkoleń to: pierwsza pomoc w razie wypadku, zasady bezpieczeństwa na autostradzie, czas pracy, aktywny odpoczynek w trasie oraz efektywny relaks. O terminach dowiesz się na profilach facebookowych AmberOne Autostrady A1, Portu Kopytkowo i DCT Gdańsk.

Po drugie: zachowania. Zwyczajne, codzienne sprawy, które jako dobry kierowca znasz doskonale:

  • jeśli dbasz o swoją kondycję psychofizyczną i jakość swojego wypoczynku w trasie, zajeżdżasz do PORTU KOPYTKOWO i zdobywasz #szacuny za korzystanie z infrastruktury stworzonej specjalnie dla Ciebie
  • jeśli jeździsz na terminal DCT GDAŃSK, zdobywasz #szacuny za bezpieczne, bezwypadkowe „wjazdy” bez upomnienia
  • jeśli jeździsz AmberOne Autostradą A1, zdobywasz #szacuny za korzystanie na bramkach 
z systemu AmberGO

 

Jakie są nagrody?

W zależności od ilości zdobytych #szacunów, w Twoim panelu w aplikacji będzie pojawiać się coraz więcej możliwych do odebrania nagród. Mechanizm jest prosty: im więcej #szacunów zarabiasz, tym więcej nagród odbierasz. Wśród nich są praktyczne podróżne gadżety, elektronika, kawa, posiłek, myjnia, sauna i siłownia w PORCIE KOPYTKOWO, jak również na przykład slot w systemie e-Bramy w szczycie na DCT Gdańsk.

Partnerami AmberOne Autostrady A1 w kampanii SZANUJMY SIĘ są PORT KOPYTKOWO i DCT GDAŃSK. Szanujmy się od Portu do Portu! Pamiętajmy o tym: bezpieczeństwo na drogach to życzliwość i szacunek, które sobie okazujemy oraz poczucie odpowiedzialności za siebie nawzajem, które sprawia, że respektowanie wspólnych zasad staje się najoczywistszą rzeczą pod słońcem.

Regulamin programu #zdobądźszacun