Więcej

Karty LOTOS Biznes włączone do AmberGO

Klienci LOTOS Biznes mogą od lutego br. aktywować usługę automatycznych płatności na autostradzie. Aby to zrobić, wystarczy zgłosić się do swojego opiekuna biznesowego, który dopełni formalności. W następnym kroku, klient w ramach swojego konta użytkownika na portalu www.lotosbiznes.pl/klient/ może zgłaszać pojazdy i uruchomić opcję korzystania z AmberGO z zastosowaniem aplikacji Autopay.

Rozbudowa  systemu AmberGO i możliwość włączenia karty flotowych do płatności automatycznych  były jednym z głównych elementów rozbudowy systemu, jak również jednym z najczęściej zadawanych pytań użytkowników Autostrady A1.  Dlatego bardzo cieszy nas fakt, że firma LOTOS, jako pierwszy operator kart flotowych wyszedł naprzeciw tym oczekiwaniom i dzięki współpracy z LOTOSEM oraz Autopay, system AmberGO będzie obsługiwał karty flotowe LOTOS.

Automatyczny system płatności AmberGO  działa od 2019 roku na wszystkich bramkach AmberOne Autostrady A1. Aby skorzystać z automatycznej płatności można przejeżdżać przez dowolną bramkę lub bramki dedykowane wyłącznie dla AmberGO, oznaczone symbolem kamery.

 

Km 17+24: Ruch odbywa się dwoma pasami w kierunku Gdańska i jednym pasem w kierunku Łodzi.

Dowiedz sie więcej