Więcej

Mamy coś przydatnego dla podróżników!

I to coś może okazać się przydatne podczas zbliżającej się majówki! Mamy na myśli naszą aplikację mobilną. „AmberOne”  to darmowa i łatwa w obsłudze aplikacja mobilna, poprawiająca komfort podróżowania. Stworzyliśmy ją i rozwijamy, by Wam ułatwić i usprawnić jazdę. Dzięki podziałowi na kategorie bez problemu odnajdziecie potrzebne wiadomości:

  • w zakładce „Informacje” poznacie aktualną sytuację na drodze czy konkretnym odcinku trasy. Zostaniesz również poinformowany w razie niedogodności takich jak: zdarzenie drogowe, utrudnienie w ruchu czy niekorzystne warunki pogodowe.
  • w kategorii „Trasa” możesz zobaczyć, w którym miejscu AmberOne Autostrady A1 obecnie się znajdujesz oraz jakie udogodnienia oferują Miejsca Obsługi Podróżnych.
  • pod hasłem „Kalkulator” sprawdzisz koszt przejazdu na danym odcinku autostrady.
  • w dziale „Atrakcje” dowiecie się, co ciekawego dzieje się w miejscach położonych wzdłuż AmberOne Autostrady A1 z możliwością nawigacji do danej destynacji.

Ponadto, w ramach kampanii (ZA)TRZYMAJ SIĘ ZASAD! wprowadziliśmy też nową funkcjonalność do naszej mobilnej aplikacji AmberOne.

  • Użytkownicy aplikacji podróżujący naszą autostradą otrzymają na swój telefon powiadomienie za każdym razem, gdy aplikacja zlokalizuje, że zatrzymują się poza węzłami autostradowymi i Miejscami Obsługi Podróżnych. Aplikacja ostrzeże i poinstruuje użytkownika o zasadach zachowania bezpieczeństwa.

Pamiętajcie! Zatrzymując się na autostradzie w niedozwolonym miejscu narażacie siebie i pasażerów oraz użytkowników drogi na ogromne niebezpieczeństwo. Prędkość i natężenie ruchu autostradowego mogą być śmiertelne w skutkach dla osób pieszych – dlatego nigdy nie zatrzymujcie się na Autostradzie bez powodu, a w razie awarii TRZYMAJCIE SIĘ ZASAD!

Zainstalujcie AmberOne na swoim smartphonie – i podróżujcie jeszcze bezpieczniej AmberOne Autostradą A1. Aplikacja dostępna w sklepie Google Play i Apple Store.

 

Ruch  odbywa się dwoma pasami w kierunku Gdańska  i jednym pasem w kierunku Łodzi.

Węzeł Stanisławie jest zamknięty w kierunku Łodzi.

Na remontowanym odcinku  obowiązuje ograniczenie prędkości do 80 km/h.