Więcej

Program lojalnościowy Amber+ odsłona trzecia

Miło nam poinformować, iż wraz z naszymi Partnerami LOTOS PALIWA Sp. z o.o. oraz Stena Line Sp. z o.o. ruszamy z kolejną edycją programu Amber+. Jak zdobyć cenne nagrody i smaczne przekąski?

Wystarczy uzbierać 6 pieczątek na karcie Amber +, która w wybrane dni będzie rozdawana na Punktach Poboru Opłat w Rusocinie, Lubiczu i Nowej Wsi. Karty z kompletem pieczątek można wymienić na nagrody na stacji paliw Lotos na MOP Malankowo. Informujemy, że zapas latarek czołówek, jednego z upominku w programie lojalnościowym AMBER+ wyczerpał się. By zapewnić swoim klientom i uczestnikom programu możliwość wyboru w zamian za latarki, do programu zostały dołączone rakietki drewniane z piłeczką.
W związku z powyższym zmianie ulega regulamin w pkt. V.

Same nagrody to nie wszystko dla posiadaczy kart na stacji czeka także małe „conieco” oraz rabaty na paliwo. Dodatkowo w tym roku do programu dołączyła także Stena Line oferując korzystne rabaty na rejsy do Szwecji.

Trzecia i tym samym ostatnia w tym roku pula kart będzie rozdawana już od 28 września 2013 roku. Zachęcamy do przyłączenia się do programu Amber+!

Pobierz regulamin poniżej.

 

Km 17+24: Ruch odbywa się dwoma pasami w kierunku Gdańska i jednym pasem w kierunku Łodzi.

Dowiedz sie więcej