Więcej

Siedem dobrych praktyk realizowanych przez koncesjonariusza AmberOne Autostrady A1, spółkę GTC S.A. znalazło się w najnowszym raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”

Raport „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki”, publikowany corocznie przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, to największy w Polsce przegląd inicjatyw CSR i zrównoważonego rozwoju.  W 20. edycji zaprezentowano 1677 projektów podjętych przez 283 firmy. To wielka radość, że nasze działania znalazły się w publikacji.

Aż siedem dobrych praktyk realizowanych przez koncesjonariusza AmberOne Autostrady A1, znalazło się w najnowszym raporcie. Wśród wyróżnionych praktyk znalazły się trzy nowe praktyki, dwie z nich związane są z bezpieczeństwem są to: „Licz do zera – czyli zero wypadków śmiertelnych na autostradzie” i „Pas awaryjny”, natomiast „Projekt Łąka”  odnosi się do ochrony klimatu. Po raz kolejny doceniono cztery realizowane przez nas praktyki, wśród których znalazły się nasze programy: „AmberOne Blisko Nas”, „Szanujmy się”, „Fit i eko” oraz „AmberGO”.

Wersję PDF raportu można pobrać tutaj: odpowiedzialnybiznes.pl/publikacje/raport-2021/

Przedstawione w publikacji działania dostępne są również w wyszukiwarce dobrych praktyk na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/dobre-praktyki/

Wyróżnienie aż siedmiu praktyk to dowód na to, że nasza misja edukowania w temacie bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz podejmowanie inicjatyw związanych z ochroną klimatu jest bardzo potrzebna, a praca, jaką w nią wkładamy, doceniana.

Km 35+43: Węzeł Pelplin jest zamknięty w kierunku Gdańska.
Ruch odbywa się dwoma pasami w kierunku Łodzi i jednym pasem w kierunku Gdańska.
MOP Olsze jest zamknięty w kierunku Gdańska.

Km 9+17: Węzeł Stanisławie jest zamknięty w kierunku Łodzi.
Ruch  odbywa się dwoma pasami w kierunku Gdańska  i jednym pasem w kierunku Łodzi.

Dowiedz sie więcej