Więcej

Wakacje pełne przygód tylko z AmberOne Autostradą A1

Już po raz szósty rusza wakacyjna akcja promocyjna z autostradowymi pocztówkami. Hasło przewodnie tegorocznej edycji kartek to „Wakacje pełne przygód tylko z AmberOne”. Tym razem Gdańsk Transport Company S.A., we współpracy z Pomorską Regionalną Organizacją Turystyczną oraz Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną, przygotowały pocztówki z mapkami przedstawiającymi atrakcje turystyczne dedykowane dzieciom, znajdujące się w bezpośredniej bliskości AmberOne Autostrady A1 i jej zjazdów.

Akcja promocyjna „kartka autostradowa” rozpocznie się 1 lipca 2014 i będzie trwała do 31 sierpnia 2014 roku, lub do wyczerpania puli upominków – a przygotowano ich w tym roku ponad 2000! Kartki autostradowe z mapkami atrakcji dla dzieci w okolicach AmberOne Autostrady A1 będą dodatkiem do bezpłatnych gazet, rozdawanych głównie kierowcom w Trójmieście, Toruniu, Warszawie, Łodzi i Poznaniu. Kartki będzie można również otrzymać w wybranych trójmiejskich centrach informacji turystycznej, między innymi w Bramie Wyżynnej w Gdańsku. W tym roku przygotowaliśmy 100.000 kartek autostradowych.

Odwiedzenie proponowanych atrakcji turystycznych, do których dojazd ułatwia AmberOne Autostrada A1, z pewnością sprawi, że tegoroczne wakacje będą pełne przygód. Jadąc nad morze, mija się po drodze mnóstwo ciekawych miejsc, w których zwłaszcza dzieci mogą świetnie spędzić czas. Wśród proponowanych atrakcji są parki linowe, parki dinozaurów, wieże widokowe, skanseny, zamki i wiele innych miejsc wartych zobaczenia, interesujących nie tylko dla najmłodszych, ale także dla ich rodziców.

Nasza „kartka autostradowa” podpowiada, jakie możliwości daje pomorska i kujawsko-pomorska oferta. Ta propozycja to inspiracja, jak wykorzystać czas na wypadek kaprysów pogody – komentuje Krystyna Hartenberger- Pater, dyrektor PROT.

W tym roku kartkę będzie można wymienić na zestaw trzech papierowych torebek auto-bag. Wymiana możliwa będzie tylko na stacjach benzynowych LOTOS znajdujących się w Miejscach Obsługi Podróżnych Malankowo na AmberOne Autostradzie A1.

Zawsze staramy się, aby nasze upominki były nie tylko atrakcyjne, ale i funkcjonalne. Auto-bag to doskonały, funkcjonalny i ekologiczny pomysł na zachowanie czystości w aucie, czystości dróg i bezpieczeństwa na drodze – wyjaśnia Anna Kordecka, rzecznik prasowy Gdansk Transport Company S.A.

Kontynuując rozpoznawalną już wakacyjną kampanię promocyjną, postanowiliśmy poszerzyć ją i uatrakcyjnić – dlatego włączyliśmy do współpracy wybrane obiekty znajdujące się na awersie naszej kartki. Dzięki tej współpracy, każdy, kto pojawi się z aktualnym paragonem z A1 w wymienionych poniżej atrakcjach, otrzyma zniżki na bilety wstępu. Do tegorocznego pilotażowego programu AmberBonus przyłączyły się następujące atrakcje turystyczne:

  • Świat Labiryntów: zniżka 10% dla osób, które pojawią się z paragonem z A1 w okresie lipiec-sierpień.
  • Park Linowy – Pałac Rulewo: zniżka 10% dla osób, które pojawią się z paragonem z A1 w okresie lipiec-sierpień.
  • Kaszubski Park Miniatur: zniżka 10% dla osób, które pojawią się z paragonem z A1 w okresie lipiec-sierpień.
  • Skansen w Kłóbce: osoby dorosłe wstęp w cenie biletu ulgowego, towarzyszące im dzieci i młodzież do 18 roku życia wstęp wolny. W piątki wstęp wolny bez ograniczeń.
  • Tarzan Park w Szymbarku, w Łebie, we Władysławowie oraz w Jastarni: zniżka 10% dla kierowcy i współpasażerów.
  • Adventure Park Gdynia Kolibki: 10% zniżki dla osób, które pojawią się z paragonem z A1 w okresie lipiec –sierpień.
  • Centrum Hewelianum: do 30% zniżki dla osób, które pojawią się z paragonem z A1 w okresie lipiec-sierpień.

Zapraszamy do odwiedzania atrakcji i korzystania z promocji! Wystarczy pojawić się w wyżej wymienionych miejscach z aktualnym paragonem za przejazd AmberOne Autostradą A1.

Km 35+43: Węzeł Pelplin jest zamknięty w kierunku Gdańska.
Ruch odbywa się dwoma pasami w kierunku Łodzi i jednym pasem w kierunku Gdańska.
MOP Olsze jest zamknięty w kierunku Gdańska.

Km 9+17: Węzeł Stanisławie jest zamknięty w kierunku Łodzi.
Ruch  odbywa się dwoma pasami w kierunku Gdańska  i jednym pasem w kierunku Łodzi.

Dowiedz sie więcej