Więcej

Wyniki konkursu na Autostradową kartkę świąteczną 2024

Za nami świąteczne spotkanie z uczestnikami konkursu na „Autostradową kartkę świąteczną”. W tym roku otrzymaliśmy łącznie 52 prace, które wzięły udział w konkursie.

Prace, z których przyszło nam wybrać naszą tegoroczną kartkę autostradową jak zawsze były pełne kreatywnych pomysłów i oryginalnych technik. Poniżej przedstawiamy zwycięzców tegorocznego konkursu. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu!

Miejsce 1

Emilka lat 9, Inowrocław

Miejsce 2

Filip lat 11, Chełmno

Miejsce 3

Nikodem lat 10, Bydgoszcz

km 81+300 do km 90+000 pomiędzy węzłami Warlubie – Nowe Marzy

Ruch będzie odbywał się dwoma pasami w kierunku Łodzi i jednym pasem w kierunku Gdańska.

Na węźle Nowe Marzy nie będzie możliwy wjazd na autostradę ani w kierunku Gdańska ani w kierunku Łodzi. Pojazdy jadące autostradą w kierunku Gdańska nie będą mogły zjechać z autostrady na drogę ekspresową S5 oraz na drogę krajową DK91. Będzie natomiast możliwy zjazd na węźle Nowe Marzy w kierunku drogi ekspresowej S5 (kierunek Bydgoszcz)  dla pojazdów jadących w kierunku Łodzi.

km 35+889 do 43+350 pomiędzy węzłami  Pelplin – Kopytkowo

Węzeł Pelplin zamknięty w kierunku Łodzi.

MOP Olsze zamknięty w kierunku Łodzi.

Ruch odbywa się dwoma pasami w kierunku Gdańska i jednym pasem w kierunku Łodzi.

 

Więcej informacji