Więcej

Naklejki Yanosik dostępne na AmberOne Autostradzie A1

Wielu z Państwa już w ten weekend wyruszy w podróż do swoich rodzin, by wspólnie spędzić nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.
Z tej okazji wspólnie z operatorem systemu Yanosik przygotowaliśmy niespodziankę w postaci darmowych naklejek na auta. Jeżeli są już Państwo użytkownikami systemu będziecie mogli pokazać innym, że należycie do największej społeczności kierowców, a jeżeli jeszcze z niego nie korzystacie, to przedświąteczny czas wzmożonego ruchu na drogach jest dobrym momentem do zapoznania się z tym komunikatorem dla kierowców.

Naklejki będą rozdawane na bramkach, w dniach 19-21.12.2014 do wyczerpania zapasów.

Podróżując AmberOne Autostradą A1 mogą Państwo korzystać z funkcji asystenta kierowcy na autostradzie w aplikacji Yanosik.
Zyskujecie dzięki niej dostęp do przydatnych informacji, takich jak opłaty oraz zjazdy. Jesteście również informowani o odległości do najbliższej oraz kolejnej stacji paliw, co ułatwi planowanie postojów. Aplikacja wykrywa też zmniejszenie prędkości do określonej wartości (poza miejscami takimi jak MOP, PPO itd.). Otrzymacie wówczas informację, na którym kilometrze autostrady się znajdujecie wraz z przypomnieniem jak należy postępować w razie awarii. Z poziomu aplikacji możecie skontaktować się z Centrum Kontroli Ruchu, dzięki czemu nie musicie udawać się do kolumny alarmowej.

 

Ruch  odbywa się dwoma pasami w kierunku Gdańska  i jednym pasem w kierunku Łodzi.

Węzeł Stanisławie jest zamknięty w kierunku Łodzi.

Na remontowanym odcinku  obowiązuje ograniczenie prędkości do 80 km/h.