Więcej

Trwają prace drogowe na AmberOne w km 35-43 kierunek Gdańsk i km 17+24 kierunek Łódź.

28 czerwca rozpoczynają się prace drogowe na siedmiokilometrowym odcinku od km 17 do km 24 zlokalizowanym pomiędzy węzłami Swarożyn – Stanisławie, gdzie zamknięta będzie jezdnia w kierunku Łodzi, a ruch będzie odbywał się lewą jezdnią, dwoma pasami w kierunku Gdańska i jednym pasem w kierunku Łodzi. Prace remontowe na tym odcinku potrwają około 7 tygodni ich zakończenie zależne jest od warunków atmosferycznych.

Dodatkowo kontynuowane są prace na odcinku w km 35+889 do 43+350 km, gdzie zamknięta jest jednia w kierunku Gdańska a ruch odbywa się dwoma pasami w kierunku Łodzi  i jednym pasem w kierunku Gdańska. Węzeł Pelplin jest zamknięty w kierunku Gdańska. Nie jest możliwy zjazd z autostrady w kierunku Pelplina ani wjazd na autostradę w kierunku Gdańska. Dodatkowo zamknięty jest MOP Olsze w kierunku Gdańska. Prace na tym odcinku powinny zakończyć się w pierwszych tygodniach lipca.

Po tym odcinku rozpocznie się remont w km 50-57 pomiędzy  węzłami Pelplin – Kopytkowo tu remontowana będzie jezdnia w kierunku Gdańska, a ruch będzie odbywał się dwoma pasami w kierunku Łodzi i jednym pasem w kierunku Gdańska.

Na remontowanych odcinkach obowiązuje ograniczenie prędkości do 80 km/h.

Kierowców prosimy o wzmożoną koncentrację  i stosowanie się do znaków tymczasowej organizacji ruchu.

Poniższa grafika przedstawia tymczasową organizację ruchu na remontowanych odcinkach.

 

Km 17+24: Ruch odbywa się dwoma pasami w kierunku Gdańska i jednym pasem w kierunku Łodzi.

Dowiedz sie więcej