Więcej

Program lojalnościowy Amber+ rusza już w czerwcu!

Drodzy kierowcy, zapraszamy do kolejnej edycji programu Amber+. Wiosna za oknem, lato tuż tuż, a nagrody za korzystanie z naszej Autostrady już na Was czekają! 

Tegoroczna edycja Amber+ dostępna jest dla wszystkich kategorii pojazdów (z wyłączeniem motocykli) korzystających z AmberOne Autostrady A1. Z uwagi na bezpieczeństwo w związku z panującą pandemią Covid-19, program Amber+ będzie początkowo dostępny tylko dla kierowców płacących za przejazd w systemie AmberGO.

AmberGO to najbezpieczniejszy i najszybszy sposób płacenia za przejazd AmberOne Autostradą A1. Osoby płacące w sposób tradycyjny będą mogły dołączyć do programu w terminie późniejszym, zależnym od panującej sytuacji epidemiologicznej.

Co trzeba zrobić, aby przyłączyć się do programu Amber+ w wersji elektronicznej?

  • Zarejestruj się w systemie AmberGO wybierając bezpłatną aplikację obsługującą płatności (Skycash lub Autopay).
  • Jeśli jesteś aktywnym użytkownikiem AmberGO wystarczy, że zaakceptujesz regulamin i wyrazisz zgodę na uczestnictwo, klikając odpowiedni przycisk w aplikacji płatniczej (Skycash lub Autopay).
  • Zbieraj w aplikacji (Skycash lub Autopay) pieczątki za przejazdy AmberOne Autostradą A1.
  • Po zebraniu kompletu 8 pieczątek/przejazdów w aplikacji (Skycash lub Autopay) odbierz nagrodę: szklaną butelkę podróżną w termicznym etui! Nagrodę możesz odebrać na stacjach SHELL na MOP Olsze Wsch. i MOP Olsze Zach. do 31 grudnia 2020 roku lub do wyczerpania zapasów.

Regulamin programu Amber+ 2020 dostępny tutaj.

 

Ruch  odbywa się dwoma pasami w kierunku Gdańska  i jednym pasem w kierunku Łodzi.

Węzeł Stanisławie jest zamknięty w kierunku Łodzi.

Na remontowanym odcinku  obowiązuje ograniczenie prędkości do 80 km/h.